-17%

VIVAX Вентилатор FT-31T

  • Разладува и опушта
  • 3 различни брзини на дување
  • Не зазема многу простор
  • Автоматско вртење во лак од 90°.1,190.00 ден 990.00 ден

Спореди

Опис

  • Разладува и опушта
  • 3 различни брзини на дување
  • Овој уред е практичен и не зазема многу простор
  • Може да го прилагодите да дува во одреден посакуван правец
  • Може да поставите автоматско вртење во лак од 90°

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.