-21%

VIVAX Вентилатор FS 41M

– Моќност од 100 W
– Дијаметар на главата на вентилаторот од 40 cm
– 3 брзини на дување
– Капацитет на резервоарот за вода од 2 литри


6,690.00 ден 5,300.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност од 100 W
  • Дијаметар на главата на вентилаторот од 40 cm
  • 3 брзини на дување
  • Капацитет на резервоарот за вода од 2 литри
  • Доволно е за осум часа работа и врвно разладување
  • Со овој уред може да управувате со помош на далечинскиот управувач
  • Големиот LED екран покажува темепература
  • тајмер од 7.5 часа
  • контролната табла исто така има и сензорско управување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.