-23%

VIVAX Вентилатор FS 41 TB

  • 4 различни брзини на дување
  • Дијаметар на вртење од 40 cm
  • Висината  до 1.30 m
  • Тивката работа на моторот1,690.00 ден 1,299.00 ден

Спореди

Опис

  • 4 различни брзини на дување
  • Дијаметар на вртење од 40 cm
  • Можете да го прилагодите да дува во одреден посакуван правец или да поставите автоматско хоризонтално вртење во широк лак
  • Прилагодлива исто така е и висината на вентилаторот кој може да ја подигнете до 1.30 m
  • Тивката работа на моторот придонесува да се чуствувате пријатно

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.