-13%

VIVAX Вентилатор AC 6081

– 3 функции: ладење, прочистување и навлажнување на воздухот
– 3 брзини на работа
– Моќност: 60W
– 8 литри капацитет на резервоарот за вода


4,950.00 ден 4,300.00 ден

Спореди

Опис

Карактеристики на производот:

  • 3 функции: ладење, прочистување и навлажнување на воздухот
  • 3 брзини на работа
  • Моќност: 60W
  • 8 литри капацитет на резервоарот за вода
  • Димензии на пакување: ширина 33,00 cm, длабочина 38,50, висина 74,50 cm
  • Димензии на производ: ширина 29,00 cm, длабочина 34,00, висина 70,20 cm
  • Бруто тежина: 7,60 kg
  • Нето тежина: 6,20 kg
  • 1 година гаранција

VIVAX Air Cooler AC-608 вентилаторот е уникатен 3 во 1 уред со моќност од 60W. Ладење, прочистување на воздухот и навлажнување на воздухот се опциите кои ги извршува овој уред. Со три брзини на работа и 8 литри капацитет на резервоарот за вода овој уред ќе ви овозможи брзо и долго разладување на просторот. Во резервоарот за вода од 8 литри има и две пластични коцки кои се херметички затворени и внатре имаат вода која треба да биде замрзната. Се ставаат внатре за да ја одржуваат водата ладна подолг период од денот.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.