-7%

VIVAX Телевизор TV-40S60T2S2

– Дијагонала: 40″ / 100 cm
– Контраст: 4000:1
– Максимална резолуција: 1920×1080

10,900.00 ден 10,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 40″ / 100 cm
 • Светлина [cd/m2]: 250
 • Контраст: 4000:1
 • Видлив агол (хор.) [°]: 178
 • Видлив агол (вер.) [°]: 178
 • Време на одзив [ms]: 5
 • Резолуција: 1920×1080
 • Формат: 16:9
 • VESA: 200×200
 • Компресија: MPEG4, MPEG2
 • Технологија: LED
 • Тип: nonSMART
 • TV tuner: DVB-T2/S2/C HEVC H.265
 • Димензии [mm]: 918 x 566 x 202
 • Тежина [kg]: 6,2
 • Видео компатибилност: PAL, SECAM, NTSC
 • Приказ: Dynamic, Personal, Standard
 • Енергетска класа: A+
 • Закривен екран: Не
 • USB снимање
 • Composite: 1
 • Component: 1
 • SCART: 1
 • D-sub: 0
 • HDMI: 2
 • PC audio: 0
 • Headphone: 1
 • DVI: 0
 • VGA: 0
 • USB: 1
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.