-8%

VIVAX Телевизор LED TV-65UHD121T2S2

– Дијагонала: 65“ / 165 cm
– Контраст: 4000:1
– Максимална резолуција: 3840×2160


37,890.00 ден 35,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 65“ / 165 cm
 • Светлина [cd/m2]: 260
 • Контраст: 4000:1
 • Видлив агол (хор.) [°]: 178
 • Видлив агол (вер.) [°]: 178
 • Време на одзив [ms]: 4
 • Резолуција: 3840×2160
 • Формат: 16:9, 4:3
 • VESA: 400 x 200
 • Компресија: MPEG4, MPEG2
 • Технологија: LED
 • Тип: nonSMART
 • TV tuner: DVB-T2/C/S2 H.265
 • Димензии [mm]: Со постоље 1465 x 896 x 305, Без постоље: 1465 x 842 x 87
 • Тежина [kg]: 18
 • Видео компатибилност: SECAM, NTSC, PAL
 • Приказ: Standard, Personal, Cinema, Dynamic, Movie
 • Контрола на позадинско светло: Auto
 • Останато: Hotel mode, 400Hz CME
 • Енергетска класа: A
 • Закривен екран: Не
 • USB снимање
 • Composite: 1
 • Component: 0
 • SCART: 0
 • D-sub: 0
 • HDMI: 3
 • PC audio: 1
 • Headphone: 1
 • DVI: 0
 • VGA: 1
 • USB: 2
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.