-8%

VIVAX Телевизор LED TV-49LE78T2S2SM

– Дијагонала: 49″ / 124 cm
– Контраст: 3000:1
– Максимална резолуција: 1920×1080
– Wi-Fi


21,500.00 ден 19,800.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 49″ / 124 cm
 • Светлина [cd/m2]: 250
 • Контраст: 3000:1
 • Видлив агол (хор.) [°]: 178
 • Видлив агол (вер.) [°]: 178
 • Време на одзив [ms]: 5
 • Резолуција: 1920×1080
 • Формат: 16:9
 • VESA: 200×200
 • Компресија: MPEG4, MPEG2
 • Технологија: LED
 • Тип: SMART
 • TV tuner: T2 H.265, S2
 • Димензии [mm]: 1106 x 690 x 282
 • Тежина [kg]: 10,8
 • Видео компатибилност: SECAM, NTSC, PAL
 • Приказ: Personal, Standard, Dynamic
 • Контрола на позадинско светло: Medium, Auto, Dark, Normal, Bright
 • Останато: 49″ Full HD 1920x1080pix 300Hz CME, ANDROID 7.0 SMART 1/8GB Wi-Fi, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, A En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, Scart, CI+ Slot
 • Енергетска класа: A
 • Закривен екран: Не
 • Wi-Fi
 • USB снимање
 • Composite: 1
 • Component: 0
 • SCART: 0
 • D-sub: 0
 • HDMI: 3
 • PC audio: 0
 • Headphone: 0
 • DVI: 0
 • VGA: 1
 • USB: 2
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.