-6%

VIVAX Телевизор LED TV-49LE75T2

– Дијагонала 49″ (124cm)
– Резолуција 1920×1080 Full HD
– Екран LED
– Smart – Не


22,740.00 ден 21,450.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала 49″ (124cm)
 • Резолуција 1920×1080 Full HD
 • Екран LED
 • Smart – Не
 • Tuner DVB-T2/T/C
 • Контраст 5000:1
 • Време на реакција 5ms
 • Осветлување 300cd/m2
 • Поврзување HDMI 1.4a x3, слушалки, USB 2.0, Scart
 • VESA 200×200
 • Боја Црна
 • Саат / Тајмер
 • Hotel Mode
 • DVB-C Да
 • DVB-T2 Да
 • Звучници 10W+10W AV Stereo Dolby Digital
 • Тежина 11,9 kg
 • Димензии – со ногарки (mm) 1106 x 640 x 282, без ногарки (mm) 1106 x 619 x 79
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.