-25%

VIVAX Телевизор LED TV 32S60T2

– Максимална резолуција: 1366 x 768
– Големина на екранот: 32″ / 80 cm
– Контраст: 4000:1


7,990.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција: 1366 x 768
 • Големина на екранот: 32″ / 80 cm
 • Контраст: 4000:1
 • Формат: 16:9
 • VESA: 100X150
 • Компресија: MPEG4, MPEG2
 • LED технологија
 • DVB-T2/C, H.265
 • Personal, Cinema, Movie
 • Можност за USB снимање
 • SCART: 1
 • HDMI: 2
 • USB: 1
 • Headphone: 1
 • Димензии на уредот без сталак: 73,2 cm x 43,5 cm x 8,7 cm
 • Димензии на уредот со сталак: 73,2 cm x 47,2 cm x 21,1 cm
 • Димензии на пакување: 80,2 cm x 52,0 cm x 15 cm
 • Тежина на пакување: 5,9 kg
 • Тежина на уредот: 4,2 kg
 • A+ енергетска класа
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.