-10%

VIVAX Телевизор LED TV-32LE78T2S2SM

– Дијагонала: 32″/ 80 cm
– Контраст: 3000:1
– Максимална резолуција: 1366:768
– WiFi


9,560.00 ден 8,600.00 ден

Спореди

Опис

 • Smart TV со Android 7.0, ви овозможува поврзаност со интернет, а сето тоа на голем екран. Телевизорот има 1 GB RAM/ 8GB ROM меморија.
 • Дијагонала: 32″ / 80 cm
 • Светлина [cd/m2]: 220
 • Контраст: 3000:1
 • Видлив агол (хор.) [°]: 178
 • Видлив агол (вер.) [°]: 178
 • Време на одзив [ms]: 5
 • Резолуција: 1366×768
 • Формат: 16:9
 • VESA: 100×200
 • Компресија: MPEG4, MPEG2
 • Технологија: LED
 • Тип: Android TV
 • TV tuner: DVB-T2 H.265 / T / C / S2
 • Димензии [mm]: 732 x 477 x 211
 • Тежина [kg]: 4,1
 • Видео компатибилност: PAL, SECAM, NTSC
 • Приказ: Dynamic, Personal, Standard
 • Енергетска класа: A
 • Закривен екран: Не
 • WiFi
 • USB снимање
 • Процесор: Quad Core CPU
 • Composite: 1
 • Component: 1
 • SCART: 1
 • D-sub: 0
 • HDMI: 3
 • PC audio: 0
 • Headphone: 1
 • DVI: 0
 • VGA: 1
 • USB: 2
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.