-6%

Vivax Телевизор LED TV-32LE74SM

 • Енергетска класа : A
 • Максимална резолуција : 1366 x 768
 • Формат : 16:9
 • Дијагонала : 32″ / 82 cmДостапност:

Нема на залиха

13,640.00 ден 12,868.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 1366 x 768
 • Формат : 16:9
 • Дијагонала :  32″ / 82 cm
 • Енергетска класа : A
 • nonSMART
 • Контраст : 1200:1
 • USB
 • Осветлување [cd/m2] :  220
 • Tv tuner : DVB-T, MPEG4

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.