-7%

VIVAX Телевизор LED TV-32LE93T2

 • Дијагонала: 32″/ 80 cm
 • Контраст: 3000:1
 • Максимална резолуција: 1366:7687,700.00 ден 7,150.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 32″ / 80 cm
 • Светлина [cd/m2]: 230
 • Контраст: 3000:1
 • Видлив агол (хор.) [°]: 178 / Видлив агол (вер.) [°]: 178
 • Време на одзив: 5 ms
 • Резолуција: 1366 x 768
 • Формат: 16:9, 4:3
 • VESA: 100 X 100
 • Компресија: MPEG4, MPEG2
 • Технологија: LED
 • Тип: Non SMART
 • TV tuner: DVB-T2 H.265 / T / S2 / C
 • Видео компатибилност: PAL, SECAM, NTSC
 • USB снимање – ДА
 • Picture mode: Personal, Standard, Dynamic
 • Друго: RF In (T2), 2xHDMI, USB x 1, Composite, Headphone
 • енергетска класа: A +
 • Димензии [mm]: 732 x 483 x 179
 • Тежина: 4 kg
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.