-13%

VIVAX Мобилна клима ACP 12PT35AEH

 • Капацитет на ладење: 3500W
 • Капацитет на греење: 2900W
 • Разладувачки медиум: R410A
 • Проток на воздух ≤ 425 m³/h24,730.00 ден 21,500.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет на ладење: 3500W
 • Капацитет на греење: 2900W
 • Разладувачки медиум: R410A
 • Класа на енергетска ефикасност:
  -Ладење: A
  -Греење: A
 • Енергетска ефикасност:
  -EER 2.6
  -COP 2.6
 • Влезна моќност:
  -Ладење: 1600W
  -Греење: 1130W
 • Проток на воздух ≤ 425 m³/h
 • Капацитет на одвлажнување: 1.2L/h
 • Бучавост(звучен притисок): ≤ 53,7dB(A)
 • Јачина на звук при стандардни услови ≤65dB
 • Димензии: 466 x 397 x 765 mm
 • Тежина: 34.0 kg
 • 0.5 W standby
 • Memory функција(auto-restart)
 • Anti Cool Air design
 • Одвлажнување
 • Тајмер
 • Sleep mode
 • LED display
 • Прикажување на самодијагноза
 • Повеќенасочни тркала
 • Самоиспарувачки систем

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.