-11%

VIVAX Мобилен телефон S1

– Големина на екран : 4,95″”
– Резолуција: FWVGA+(480*960)
– Тип на процесор: SC7731E
– Процесор: Quad-Core


5,590.00 ден 4,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина на екран : 4,95″”
 • Резолуција: FWVGA+(480*960)
 • Тип на процесор: SC7731E
 • Процесор: Quad-Core
 • Интерна меморија: 8 GB, RAM: 1 GB
 • OS: Android Go
 • SIM: Dual SIM
 • Tip OS: Android
 • Задна камера: 5,0 MP
 • предна камера: 2,0 MP
 • Максимално проширување SD картичка: 64 GB
 • Гаранција [год]: 1
 • Батерија [mAh]: 2000

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.