-9%

VIVAX Мобилен телефон PRO M10 black

– QCIF, 262K
– Single-Core
– Интерна меморија 32MB


3,290.00 ден 2,990.00 ден

Спореди

Опис

  • PRO M10 black, 2″
  • QCIF, 262K
  • Single-Core
  • Интерна меморија 32MB
  • RAM 32MB, MTK
  • 2G
  • Задна камера 0,3 MP
  • Dual SIM, mini
  • Предна камера – 1700 mAh
  • Гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.