-10%

VIVAX Мобилен телефон PRO 3

– Интерна меморија: 16 GB
– RAM: 2 GB
– OS: Android 8.1
– Мрежа: 2G, 4G (LTE), 3G,8,900.00 ден 7,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина на екран: 5,0″
 • Резолуција: HD (720*1280)
 • Тип на процесор: MTK6739WW
 • Процесор: Quad-Core
 • Фреквенција [GHz]: 1,5
 • GPU: IMG 8XE1PPC 570MHz
 • Интерна меморија: 16 GB
 • RAM: 2 GB
 • OS: Android 8.1
 • Мрежа: 2G, 4G (LTE), 3G,
 • SIM: Dual SIM
 • Tip OS: Android
 • Задна камера : 8 MP
 • Предна камера : 2 MP
 • Максимално проширување SD картичка: 128 GB
 • Гаранција [год]: 1
 • Батерија [mAh]: 4000

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.