-14%

VIVAX Мобилен телефон Point X2

– Android 8.1
– Екран:5.47″(1440x720px)IPS
– CPU: MT6739WA,Quad-Core 1.28 GHz
– Интерна меморија:16GB,RAM 3GB


8,100.00 ден 6,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Android 8.1
 • Екран:5.47″(1440x720px)IPS
 • CPU: MT6739WA,Quad-Core 1.28 GHz
 • GPU: IMG 8XE 1PPC
 • Интерна меморија:16GB,RAM 3GB
 • Предна камера:8MP
 • Задна камера:13MP
 • Bluetooth 4.0
 • Dual SIM
 • Батерија:4000mAh
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.