-11%

VIVAX Мобилен телефон Fly 5 Deep Black

– Екран:6.27″(1520×720px)IPS
– CPU Octa core 1.6GHz
– Интерна меморија:64GB,RAM 4GB


9,500.00 ден 8,499.00 ден

Спореди

Опис

  • Мобилен телефон
  • Android 9.0 Pie
  • Екран:6.27″(1520×720px)IPS
  • CPU Octa core 1.6GHz
  • Интерна меморија:64GB,RAM 4GB
  • Предна камера:13.0MP+VGA
  • Задна камера:8MP
  • Bluetooth 4.0
  • Dual SIM
  • Батерија:3800mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.