-13%

VIVAX Климатизери ACP-12CH35AEQI

 • LED екран
 • Капацитет на ладење: 3,52 kW
 • Капацитет на греење: 3,81 kW
 • Циркулација на воздухот: 600 m3/h27,600.00 ден 23,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет на ладење: 3,52 kW
 • Капацитет на греење: 3,81 kW
 • Фреон: R32
 • Циркулација на воздухот: 600 m3/h
 • Енергетска класа на греење: А+
 • Енергетска класа на ладење: А++
 • SEER коефицент: 6,1
 • SCOP коефицент: 4
 • LED екран
 • Функционалности:
  -auto mode, auto restart, soft start, sleep mode, Turbo mode, timer
 • Dust филтер
 • Влезна снага на ладење: 1237W
 • Влезна снага на греење: 964W
 • Опсег на работа: -15°C≤T≤50°C
 • Капацитет на одвлажнување: 1,2 l/h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.