-11%

VIVAX Климатизери ACP 12CH35AEMI

 • LED екран
 • Капацитет на ладење: 3,52 kW
 • Капацитет на греење: 3,81 kW
 • Циркулација на воздухот: 520 m3/h

24,640.00 ден 21,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет на ладење: 3,52 kW
 • Капацитет на греење: 3,81 kW
 • Фреон: R32
 • Циркулација на воздухот: 520 m3/h
 • Енергетска класа на греење: А
 • Енергетска класа на ладење: А
 • SEER коефицент: 6,1
 • SCOP коефицент: 4
 • LED екран
 • Функционалности:
  -Turbo mode,sleep mode, soft start, auto restart, auto mode, timer
 • Dust филтер
 • Bio филтер
 • Гратис Wi-Fi
 • Греење и ладење при температура -20°C
 • Влезна снага на ладење: 1256W
 • Влезна снага на греење: 1154W
 • Опсег на работа: -15°C≤T≤50°C
 • Капацитет на одвлажнување: 1,2l/h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.