-12%

VIVAX Аудио систем MC-600

– Bluetooth / USB / CD /
– LED дисплеј
– USB влез


3,990.00 ден 3,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Bluetooth / USB / CD /
 • 220 V
 • Radio Micro Audio систем
 • USB репродуктор
 • MP3/WMA
 • PLL FM со меморирање на станици
 • USB влез
 • Влез за слушалки
 • 2 x 5 W RMS аудио излез
 • Дрвени звучни кутии
 • EQ аудио ефекти
 • LED дисплеј
 • Line IN за поврзување на надворешни аудио извори
 • Аудио RCA излез
 • FM антена RF приклучок
 • Далечински управувач
 • Димензии на уредот: 415 x 210 x 200 mm
 • Димензии на кутијата: 362 x 329 x 248 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.