-13%

VIPER Велосипед XCS 29

– Frame: Alluminium Frame XCS 19″ L-size
– Fork: SUNTOUR XCM 30 – SR with Lock out
– Size: 29″
– Transmission: Chain (Shimano CN – HG73)


23,350.00 ден 20,300.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper 29 XCS Hydraulic
 • Frame: Alluminium Frame XCS 19″ L-size
 • Fork: SUNTOUR XCM 30 – SR with Lock out
 • Size: 29″
 • Transmission: Chain (Shimano CN – HG73)
 • Shifters: Shimano Altus SL-M310 – 9 (27 Speed)
 • Crank: Prowheel
 • Front Derallieur: Shimano Altus FD
 • Rear Derallieur: Shimano Altus RD
 • Cogs: Shimano Altus 9 Speed Cassette
 • Tires: Kenda 29″ x 2.10″
 • Brakes: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160 mm
 • Боја: црна/зелена, црна/црвена, црна/сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.