-13%

VIPER Велосипед REBEL FS HYDRAULIC

– Боја: Црна/зелена, црна/црвена
– Frame: XC-400 , 135cm / 19cm / 71cm
– Fork: SUNTOUR XCM with Lock out (Adjustable front shock absorbers)
– Size: 26″


23,400.00 ден 20,300.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper Rebel FS Hydraulic
 • Боја: Црна/зелена, црна/црвена
 • Frame: XC-400 , 135cm / 19cm / 71cm
 • Fork: SUNTOUR XCM with Lock out (Adjustable front shock absorbers)
 • Size: 26″
 • Transmission: Chain (Shimano CN – HG73)
 • Crank: Prowheel FLINT
 • Shifter: Shimano Altus SL-M310 – 8 (27 Speed)
 • Front Derallieur: Shimano Altus FD
 • Rear Derallieur: Shimano Altus RD
 • Tires: Kenda 26″ x 1.95″
 • Brakes: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.