-13%

VIPER Велосипед REBEL FS ALLOY

– Frame: Alluminium Frame X-400 , L-19″
– Fork: Viper Fork with Shock absorbers
– Size: 26″


15,990.00 ден 13,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper SUS MTB
 • Frame: Alluminium Frame X-400 , L-19″
 • Fork: Viper Fork with Shock absorbers
 • Size: 26″
 • Transmission: Shimano TOURNEY TX
 • Crank: Prowheel FLINT
 • Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
 • Gear: Shimano 8 speed
 • Tires: MTB Tires 26″
 • Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam
 • Боја: црна/црвена, црна/сина, црна/зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.