-19%

VIPER Велосипед REBEL 29 XM

– Frame: Viper STEEL Frame , L-19″
– Fork: Viper Fork with Shock absorbers
– Size: L – 19″ Tire size – 29″
– Transmission: Shimano TOURNEY TX


15,990.00 ден 12,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle VIPER Rebel 29 XM
 • Frame: Viper STEEL Frame , L-19″
 • Fork: Viper Fork with Shock absorbers
 • Size: L – 19″ Tire size – 29″
 • Transmission: Shimano TOURNEY TX
 • Crank: Prowheel FLINT
 • Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
 • Gear: Shimano 8 speed
 • Tires: DURO ALLTERRA Cypher 29″ x 2.10″
 • Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam
 • Боја: црно/зелена, црно/црвена, црно/сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.