-18%

VIPER Велосипед REBEL 29 XC

– Frame: Viper Alluminium Frame , L-19″
– Fork: Viper Fork with Shock absorbers
– Size: 29″
– Transmission: Shimano TOURNEY TX


17,700.00 ден 14,490.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle VIPER Rebel 29 XC
 • Frame: Viper Alluminium Frame , L-19″
 • Fork: Viper Fork with Shock absorbers
 • Size: 29″
 • Transmission: Shimano TOURNEY TX
 • Crank: Prowheel FLINT
 • Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
 • Gear: Shimano 8 speed
 • Tires: ALLTERRA Cypher 29″ x 2.10″
 • Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam
 • Боја: црна/црвена, црна/сина, црна/зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.