-20%

VIPER Велосипед REBEL 27.5 XM

– Frame: STEEL Frame L-19″
– Fork: Standard fork
– Size: 27.5″
– Transmission: Chain (NARROW DWC D-51)


14,840.00 ден 11,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle VIPER Rebel 27.5 XM
 • Frame: Viper STEEL Frame , L-19″
 • Fork: Viper Fork with Shock absorbers
 • Size: L – 19″ Tire size 27.5″
 • Transmission: Shimano TOURNEY TX
 • Crank: Prowheel FLINT
 • Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
 • Gear: Shimano 8 speed
 • Tires: DURO 27.5″ x 2.10″ MTB tires
 • Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam
 • Боја: црна/црвена, црна/зелена, црна/сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.