-13%

VIPER Велосипед REBEL FS STEEL

– Frame: Viper X-400 Steel Alloy, front and rear shock absorbers
– Fork: Viper Steel fork with shock absorbers
– Rim: X-400 Steel Alloy L-19″
– Freewheel: ATA index freewheel


13,700.00 ден 11,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper Steel full SUS MTB
 • Frame: Viper X-400 Steel Alloy, front and rear shock absorbers
 • Fork: Viper Steel fork with shock absorbers
 • Rim: X-400 Steel Alloy L-19″
 • Freewheel: ATA index freewheel
 • Front Derallieur: Shimano Tourney
 • Rear Derallieur: Shimano Tourney
 • Shifter: Shimano Tourney 8 Speed
 • Gear: Shimano Tourney 21 speed
 • Seat post & pedals: Alluminium Alloy
 • Tires: 26 x 2.35 MTB Tires
 • Brakes: Shimano mechanical disk
 • Боја: црна/црвена, црна/зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.