-13%

VIPER Велосипед LADY PACCER

– Frame: Steel Alloy
– Fork: Steel Alloy
– Rim: Viper Paccer – 19″
– HUB: I & SU


12,540.00 ден 10,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper Lady Paccer
 • Frame: Steel Alloy
 • Fork: Steel Alloy
 • Rim: Viper Paccer – 19″
 • HUB: I & SU
 • Freewheel: Viper Alluminium Alloy
 • Shifter: Shimano MF-TZ21
 • Gear: Shimano Tourney 21 speed
 • Front Derallieur: Shimano Tourney
 • Rear Derallieur: Shimano TZ
 • Seat post & pedals: Steel Alloy
 • Tires: Compass 26 x 2.10 27-TPI
 • Brakes: Shimano mechanical disk
 • Боја: црна/црвена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.