-20%

VIPER Велосипед LADY 700C

– Гуми – 700*35C, Kenda brand. black tire. CTB type
– Рам – 700C stell frame
– Ланец – CD50


14,900.00 ден 11,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Велосипед во ретро урбан стил со дупла челична рамка
 • Едноставен шифтер нана десната рачка со 7 брзини
 • 700c бандажи, линеарно распореден систем на кочење за подобро запирање
 • Корпа на кормилото и багажник над задното тркало
 • За беспрекорно осветлување поставени се светла напред и назад со динамо систем на задното тркало
 • Боја: Зелена
 • Model: 700C Lady’s bike, Shimano 7 speed
 • Frame 700C stell frame.
 • Fork 700C copy stell crown suspension fork.
 • Handle bar Stell handle bar. swallow type.
 • Stem Stell,city bike stem adjustable type.
 • Brake F/R: V type brake.
 • Rim 700*35C*36H stell rim. double wall.
 • Tire 700*35C, Kenda brand. black tire. CTB type.
 • Tube 700*35C, butyl. A/V
 • Hub Steel hub. F: quick release type.
 • Chain wheel 1/2*3/32*42T*170L. steel crank.
 • B.B parts Neco brand. B908
 • Pedal Wuxing brand. plastic with ball.
 • Saddle PU foam, CTB type. good quality. brown surface.
 • Seat post 28.6*250L.
 • Shifter Shimano brand. Tourney TZ
 • F/derailleur None
 • R/derailleur Shimano brand.
 • Flywheel Shimano brand.
 • Fender Steel, painting.
 • Chain TEC brand. CD50

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.