-13%

VIPER Велосипед GRAVITY L

– Frame: Viper X-500, Alluminium Alloy
– Fork: Alloy crown lockable
– Rim: Double wall alloy
– HUB: STEEL SHIMANO 21SPEED


24,000.00 ден 20,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper Gravity – Fat bike (L)
 • Frame: Viper X-500, Alluminium Alloy
 • Fork: Alloy crown lockable
 • Rim: Double wall alloy
 • HUB: STEEL SHIMANO 21SPEED
 • Handle bar & stem: Alloy
 • Shifter: Shimano Tourney
 • Gear: Shimano Tourney 21 speed
 • Chainwheel & crank: Prowheel Alloy
 • Seat post & pedal: Alluminium Alloy
 • Tires: USA LUS 26 x 4.0
 • Brakes: Shimano mechanical disk brakes
 • Боја: црна/зелена, црна/црвена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.