-13%

VIPER Велосипед GRAVITY H

– Frame: Alluminium Frame X-500 , 135cm / 19cm / 71cm
– Fork: XCM Suspension, Front shock absorbers with lock out
– Size: 26″
– Transmission: Chain (BYC – D51)


29,900.00 ден 26,000.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper Gravity – Fat bike
 • Frame: Alluminium Frame X-500 , 135cm / 19cm / 71cm
 • Fork: XCM Suspension, Front shock absorbers with lock out
 • Size: 26″
 • Transmission: Chain (BYC – D51)
 • Crank: Prowheel
 • Rim: 26″ Alloy wheelset
 • Shifters: Shimano Altus SL-M310
 • Front Derallieur: Shimano Alivio FD-M410
 • Rear Derallieur: Shimano Altus RD-M310 8sp
 • Tires: Kenda 26″ x 4.0″
 • Brakes: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160mm
 • Боја: црно/црвена, црно/зелена
 • 24 брзини

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.