-13%

VIPER Велосипед FAT BIKE 20

– Frame: Alluminium Alloy
– Fork: Steel Alloy with lockout
– Rim: Viper BOOST / S – size


20,250.00 ден 17,600.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper 20 Fat bike
 • Frame: Alluminium Alloy
 • Fork: Steel Alloy with lockout
 • Rim: Viper BOOST / S – size
 • HUB: I & SU
 • Freewheel: Viper Alluminium Alloy
 • Shifter: Shimano MF-TZ21
 • Gear: Shimano Tourney 21 speed
 • Front Derallieur: Shimano Tourney
 • Rear Derallieur: Shimano SIS
 • Seat post & pedals: Alluminium Alloy
 • Tyres: 20 x 4.0 MTB Tyres
 • Brakes: Shimano mechanical disk
 • Боја: црна/црвена, црна/зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.