-13%

VIPER Велосипед ASSAULT-M

– Frame: Alluminium Alloy
– Fork: Steel Alloy
– Rim: Double wall alluminium alloy
– HUB: QUANDO HIGH PERFORMANCE HUB


16,700.00 ден 14,500.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper Assault (M)
 • Frame: Alluminium Alloy
 • Fork: Steel Alloy
 • Rim: Double wall alluminium alloy
 • HUB: QUANDO HIGH PERFORMANCE HUB
 • Freewheel: SHIMANO TZ21 7 speed
 • Shifter: Shimano A050
 • Gear: Shimano 21 speed
 • Chainwheel & crank: Prowheel Alluminium Alloy
 • Front Derallieur: Shimano TZ30
 • Rear Derallieur: Shimano TZ50
 • Seat post & pedals: Alluminium Alloy
 • Tires: Kenda 700 x 23C
 • Brakes: Alloy Caliper Brakes
 • Боја: Црвена, бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.