-13%

VIPER Велосипед ASSAULT-L

– Frame: Alluminium Alloy
– Fork: Steel Alloy
– Rim: Double wall alluminium alloy
– HUB: QUANDO HIGH PERFORMANCE HUB


13,670.00 ден 11,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Bicycle Viper Assault (L)
 • Frame: Alluminium Alloy
 • Fork: Steel Alloy
 • Rim: Double wall alluminium alloy
 • HUB: QUANDO HIGH PERFORMANCE HUB
 • Freewheel: SHIMANO TZ21 7 speed
 • Shifter: Shimano MF-TZ21
 • Gear: Shimano 21 speed
 • Chainwheel & crank: Prowheel Steel
 • Front Derallieur: Shimano TZ30
 • Rear Derallieur: Shimano TZ50
 • Seat post: Steel alloy
 • Tires: COMPASS casing, 23-622 (700 x 23C)
 • Brakes: Alloy Caliper Brakes
 • Боја: црна/зелена, црвена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.