-24%

VIPER Велосипед 29 XM STEEL

– Frame: Viper Steel Frame XM 19″ , 142cm / 18.5cm / 76cm
– Fork: Standard fork
– Size: 29″
– Transmission: Chain (NARROW DWC D-51)


14,490.00 ден 10,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Model: Bicycle Viper 29 XM STEEL
  • Frame: Viper Steel Frame XM 19″ , 142cm / 18.5cm / 76cm
  • Fork: Standard fork
  • Size: 29″
  • Transmission: Chain (NARROW DWC D-51)
  • Shifters: Shimano Tourney (21 Speed)
  • Crank: Prowheel Alluminium pedals
  • Tires: VANCOM 29″ x 2.125″
  • Brakes: Shimano Disc brake
  • Боја: црна/зелена, црна/сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.