-13%

VIPER Велосипед 24 XM STEEL 2

– Frame: Steel Alloy (челична легура)
– Crankset: Aluminum Alloy (алуминиум)
– Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull
– Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney


10,240.00 ден 8,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Model: Viper 24 XM STEEL
 • Frame: Steel Alloy (челична легура)
 • Crankset: Aluminum Alloy (алуминиум)
 • Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull
 • Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney
 • Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear
 • Chain: 1/2”x3/32” (114 LINKS-7 SPEEDS)
 • Brake levers: SHIMANO-ST-EF51
 • Front / Rear Brakes: Disk / Disk
 • Rims: Viper
 • Seat post: Viper
 • Sadle: Viper
 • Pedals: FP-906,PP body,steel cage
 • Category: Mountain / kids
 • Speed: 21
 • Frame size: M – 17″
 • Боја: црна/црвена, црна/зелена, црна/сина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.