-13%

VILLAGER Тример BC 26 ES

 • Моторен тример
 • Приклучна сила : 0.9 kW / 7000 rpm
 • Растојание на моторот: 25.4 cm³
 • Површина за сечење: 380 mm

8,850.00 ден 7,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Моторен тример
 • Лесна алуминиумска конструкција
 • Прилагодување на наклонот на парапет (опционално)
 • Отстранлив алат за сечење (опционално)
 • Професионален ремен за носење (опционално)
 • Мултифункционална рачка
 • Приклучна сила : 0.9 kW / 7000 rpm
 • Растојание на моторот: 25.4 cm³
 • Површина за сечење: 380 mm
 • Моќност на моторот: 0.75 kW / 8400 rpm
 • Тип на мотор: 2-такт воздушно ладење
 • Систем за пренос со сајла
 • Дијаметар на цевка 26 mm
 • Рачка за држење: Loop
 • Тип на ременот: слободен ремен
 • Тежина 5,7 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.