-13%

VILLAGER Моторна косилка VR 51 T

 • Тип на мотор : T 575 OHV
 • Приклучна сила : 3.0 kW (3000 rpm)
 • Распон на шишање: 501 мм
 • Површина за шишање: 1500 m²22,885.00 ден 19,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Моторна косилка
 • Удобно држење
 • Тип на мотор : T 575 OHV
 • Волумен на моторот е 173 cm³
 • Приклучна сила : 3.0 kW (3000 rpm)
 • Распон на шишање: 501 мм
 • Површина за сечење 1500 m²
 • Висина на сечење (4 нивоа централно) 30 – 75 мм
 • Преден / заден дијаметар 178 mm / 254 mm
 • Тип на куќиште:Метал
 • Колекторски волумен 60 l
 • Тежина 40.5 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.