-9%

VILLAGER Моторна косилка VR 46 E

 • Тип на мотор : B&S 450 E OHV
 • Приклучна сила : 1.7 kW / 2800 rpm
 • Распон на шишање: 457 мм
 • Површина за шишање: 1100 m²

20,570.00 ден 18,700.00 ден

Спореди

Опис

 • Моторна косилка
 • Удобно држење
 • Тип на мотор : B&S 450 E OHV
 • Волумен на моторот е 125  cm³
 • Приклучна сила : 1.7 kW / 2800 rpm
 • Распон на шишање: 457 мм
 • Површина за сечење 1100 m²
 • Висина на сечење (5 нивоа централно) 25 – 75 мм
 • Преден / заден дијаметар 178 mm / 203 mm
 • Тип на куќиште:Метал
 • Колекторски волумен 60 l
 • Тежина 32.5 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.