-13%

VILLAGER Моторна косилка V 42 T

 • Тип на мотор : T 100 OHV
 • Приклучна сила : 1.7 kW / 2800 rpm
 • Распон на шишање: 420 мм
 • Површина за шишање: 800 m²13,800.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Моторна косилка
 • Удобно држење
 • Тип на мотор : T 100 OHV
 • Волумен на моторот е 100 cm³
 • Приклучна сила : 1.7 kW / 2800 rpm
 • Распон на шишање: 420 мм
 • Површина за сечење 800 m²
 • Висина на сечење (6 нивоа централно) 25 – 75 мм
 • Преден / заден дијаметар 152 mm / 178 mm
 • Тип на куќиште:Метал
 • Колекторски волумен 40 l
 • Тежина 22.5 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.