-16%

Камин VERSO MINI гус

Камин VERSO MINI гус

 • Моќ: 6 kW
 • За загревање на 40 m2
 • Димензии 39 x 53 х 62cm
 • Тежина 48кгДостапност:

Нема на залиха

15,480.00 ден 12,950.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Печка ,
 • Врата од гус со јачина од 6 kw ,
 • Димензии 39 x 53 х 62cm ,
 • Тежина 48кг ,
 • Ефикасност 67%,
 • Емисија на штетни гасови 0,19% ,
 • Врата од калено стакло,
 • Максимална должина на дрвото 30 см,
 • Дијаметар на оџак 130 см,
 • Има регулација на проток на воздухот ,
 • За загревање на 40 m2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.