-21%

Камин VERSO K1 OPTIMA

Камин VERSO K1 OPTIMA

 • Моќ: 8 kW
 • За загревање на 44 m2
 • Димензии 47 x 40 x 60 cm
 • Тежина : 58кг

11,360.00 ден 8,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Печка со јачина од   8 kw ,
 • Димензии 47 x 40 x 60 cm  ,
 • Тежина 58кг  ,
 • Ефикасност 67%,
 • Емисија на штетни гасови 0,19% ,
 • Врата од калено стакло,
 • Делот за ложење е обложен со шамотна цигла ,
 • Максимална должина на дрвото 30 см,
 • Дијаметар на оџак 130 см,
 • Има регулација на проток на воздухот ,
 • За загревање на 44 m2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.