-18%

Камин VERSO K1 OPTIMA VS гус

Камин VERSO K1 OPTIMA VS gus

 • Моќ: 8 kW
 • За загревање на 50-60 m2
 • Димензии 57 x 40 x 60 cm
 • Тежина : 76кг

 

12,120.00 ден 9,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Печка со врата од гус
 • Јачина од   8 kw ,
 • Димензии 57x40x60   ,
 • Тежина 76кг  ,
 • Ефикасност 67%,
 • Емисија на штетни гасови 0,19% ,
 • Врата од калено стакло,
 • Делот за ложење е обложен со шамотна цигла ,
 • Максимална должина на дрвото 30 см,
 • Дијаметар на оџак 130 см,
 • Со регулација на проток на воздухот ,
 • За загревање на 55-60м2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.