-12%

RYDER Велосипед 8064 26″

  • Боја: црна ,бела
  • 18 брзини, 
  • Двоен ѕид
  • Диск-сопирачки13,600.00 ден 11,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Боја: црна ,бела
  • 18 брзини, систем за предна суспензија
  • Висококвалитетни предни и задни менувачи 
  • Двоен ѕид
  • Диск-сопирачки
  • Висок квалитет на седлото

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.