-12%

RYDER Велосипед 8063 26″

 • Боја: бела,црна
 • 18 брзини
 • FULL суспензија систем
 • V-сопирачка11,850.00 ден 10,420.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Боја: бела, црна
 • 18 брзини
 • FULL суспензија систем
 • Висококвалитетни предни и задни менувачи
 • Двоен ѕид
 • V-сопирачка
 • Висок квалитет на седлото

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.