-12%

RYDER Велосипед 8013 16″

– Боја: портокалова
– Две кочници
– Алуминиумски бандаши


4,790.00 ден 4,200.00 ден

Спореди

Опис

    • Боја: портокалова
    • Две кочници
    • Алуминиумски бандаши
    • Шише за вода и корпа

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.