-12%

Велосипед 12″ 3103

  • Боја: сина
  • Помошни тркалца
  • Алуминиумски бандаши
  • Две кочници3,840.00 ден 3,380.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја: сина
  • Помошни тркалца
  • Алуминиумски бандаши
  • Две корпи напред и назад
  • Две кочници

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.