-13%

Универзален котел со вклучен бренер на гориво Rondo 3

– Произведен од италијанската компанија SIME, дизајнирани за греење на мали и средни домаќинства или индустриски простории
– Моќност од 18.9 / 23.5 kW
– Ефикасност 90%
– Предвиден за работа со гас или со нафта


102,350.00 ден 89,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Произведен од италијанската компанија SIME, дизајнирани за греење на мали и средни домаќинства или индустриски простории
 • Моќност од 18.9 / 23.5 kW
 • Ефикасност 90%
 • Предвиден за работа со гас или со нафта
 • Котел за вода 12.8 л.
 • Вклучен бринер на нафта
 • Горилникот е направен од леано железо и обложено со ефективна термална изолација
 • Тивка работа
 • Контролана табла со термометар, отчитувач на притисок и копче за контрола на температурата
 • Автоматска работа на котелот
 • Вклучени црева, електричен кабел, штрафови и слично

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.