-11%

TRINX Велосипед Striker K 036

– Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
– Рам – 26″*17″ Steel Special-Shaped Tubes
– Ланец – Hi-Ten Steel

13,330.00 ден 11,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Модел – TRINX STRIKER K036
 • Рам – 26″*17″ Steel Special-Shaped Tubes
 • Виљушка – Trinx Steel Suspension Travel:100mm
 • Менувач – Shimano FD-TZ30
 • Преден менувач – Shimano FD-TZ30
 • Заден менувач – Shimano RD-TZ50
 • Касета – Trinx Hi-Ten Steel 14-28T
 • Ланец – Hi-Ten Steel
 • Кочници – Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall, 24/34/42T*170L
 • Гуми – CST 26″*1.95″ 27TPI
 • HUB – TRINX
 • Седиште – TRINX Sport
 • Педали – TRINX Sport
 • Рачки – TRINX Flat

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.